Darbo laikas: I-V 8.00 - 18.00
                     VI   8.00 -16.30
                    VII  nedirbame

RASEINIŲ

MARCELIJAUS MARTINAIČIO

VIEŠOJI BIBLIOTEKA

Neturiu kitų dokumentų, išskyrus dainas, / Žodyną, Maironio eilėraščius, seną verpstę: / tik tai gali paliudyti mano teisę į žemę.

Marcelijus Martinaitis

Butkiškės bibliotekoje lankėsi prekės ženklo „Pirštukų pasaulis“ kūrėja

Pereiti prie turinio

2018 07 30

 

Liepos 23 d. įvyko seniai planuotas susitikimas su RMMVB Butkiškės filialo bibliotekos skaitytojais. Esu prekės ženklo „Pirštukų pasaulis" kūrėja, siuvu išmaniąsias knygeles vaikams.

Tai knygelės ikimokyklinio amžiaus vaikams, skirtos lavinti smulkiąją motoriką, kūrybiškumą ir leistis į vaizduotės keliones.

 

Susitikimas buvo labai linksmas ir šiltas, nes susirinko šaunus būrys vaikų su mamomis ir netgi močiutėmis! Turėjau progą parodyti siuvamas knygeles ir, aišku, tą ypatingąją – apie Lietuvą, kurią sukūrėme kartu su lėlininke Andžela Vitauskaite.

 

Ši knyga – tai dovana visiems pasaulio lietuvių vaikams Lietuvos atkūrimo šimtmečio proga. Butkiškės vaikučiai greitai atpažino žemėlapyje pavaizduotą ilgiausią traukinių tiltą Lyduvėnuose, nes tai jų kraštas. Kiek smalsumo šios knygelės sužadino vaikuose, kiek smagumo buvo jas visas vartyti!

 

Na ir, aišku, didysis susitikimo tikslas buvo patiems pamiklinti pirštukus ir pasigaminti pirštukų lėlyčių – paršiukų, avyčių, kačiukų ir šuniukų. Visi dirbo iš peties, braukė prakaitą nuo nosies ir rezultatas buvo neįtikėtinai gražus!

 

Ačiū bibliotekininkei Vilmai Augustinavičienei už entuziazmą, tokį nuoširdų bendravimą, nukrautą stalą vaišėmis, visi smagiai pasisėdėjome, pasivaišinome.

 

Lankytis kaimeliuose yra labai prasminga, nes čia vaikai labai žingeidūs, smalsūs, spinduliuoja nuoširdumu ir apipila nuoširdžiomis šypsenomis. Todėl po tokių susitikimų pats jautiesi laimingas ir pakylėtas.

 

„Pirštukų pasaulis" kūrėja Vilma Butkuvienė