Darbo laikas: I-V 8.00 - 18.00
                     VI   8.00 -16.30
                    VII  nedirbame

RASEINIŲ

MARCELIJAUS MARTINAIČIO

VIEŠOJI BIBLIOTEKA

Neturiu kitų dokumentų, išskyrus dainas, / Žodyną, Maironio eilėraščius, seną verpstę: / tik tai gali paliudyti mano teisę į žemę.

Marcelijus Martinaitis

Tautodailės paroda Verėduvoje

Pereiti prie turinio

2018 07 31

 

Liepos 27 d. į Verėduvos biblioteką atkeliavo virš metų po bibliotekas keliaujanti tautodailės paroda „Prikelti antram gyvenimui". 2017 01 17 dieną paroda pirmą kartą buvo eksponuojama Šiaulėnų bibliotekoje. Verėduvos biblioteka – 20-oji parodos vieta.

Paroda susideda iš dviejų autorių darbų, tai tautodailininko Aleksandro Filipavičiaus medžio drožybos ir molio dirbiniai, bei Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos mokytojos Birutės Banienės molio dirbiniai.

 

Autoriai pristatė savo darbus į kuriuos sudėta daug darbo ir kūrybiškumo. Kai kurie darbai gaminti ne vieną mėnesį. Senovinio namo maketą A. Filipavičius gamino du mėnesius.

 

Po parodos pristatymo tautodailininkas pravedė edukacinį užsiėmimą, kurio metu susirinkusieji patys galėjo išbandyti lipdymą iš molio ir pasigaminti sau molio dirbinį. Dalyvavusieji dabar nekantriai laukia kada bus gražinti išdeginti ir padengti glazūra jų darbai. Paroda Verėduvos bibliotekoje bus eksponuojama iki rugpjūčio 21 dienos.

 

Kviečiame ateiti ir pasigrožėti Aleksandro Filipavičiaus ir Birutės Banienės darbais.

 

Erika Andzelytė,

RMMVB Verėduvos filialo vyresn. bibliotekininkė