Darbo laikas: I-V 8.00 - 18.00
                     VI   8.00 -16.30
                    VII  nedirbame

RASEINIŲ

MARCELIJAUS MARTINAIČIO

VIEŠOJI BIBLIOTEKA

Už Raseinių, ant Dubysos, / teka saulė, teka, / geltonplaukės puikios visos / šneka ten, oi šneka.

Maironis

Vasaros sporto šventė Vosiliškyje

Pereiti prie turinio

2018 08 31

 

Besibaigiant vasarai Vosiliškio kaimo jaunimas rinkosi į bibliotekos ir kaimo bendruomenės tarybos organizuojamą vasaros sporto šventę.

Pasipuošėme aplinką, išsiaiškinome sportinių varžybų nuostatus, išsirinkome teisėjus ir prasidėjo varžybos. Keturiose rungtyse – smiginio, bato, kamuoliukų ir baudų į krepšinį su 6 D akiniais mėtyme – rungėsi ne tik vaikai, bet ir suaugę.

 

Visą individualių varžybų laiką netrūko geros nuotaikos, ryžto nugalėti, džiaugsmingų emocijų.

 

Baudų mėtyme 6 D akiniai sukėlė truputį nepatogumų, tačiau buvo visai įdomu. Čia nugalėjo Valdas ir Andrėja. Batas nekrito ten, kur norėjome, bet mėtėme energingai.

 

Nugalėjo Deividas, Kamilė ir trečiokas Lukas. Strėlytes taikliausiai mėtė Deividas, Gustė ir šeštokas Lukas. O kamuoliukai! Jie krito ant žemės, bet ne į kibirėlius. Čia vėl nugalėjo Valdas, Andrėja ir Daiva.

 

Kvadrato žaidimui neliko abejingas nė vienas šventės dalyvis. Žaidė iš širdies, kovės narsiai ir drąsiai. Laimė nusišypsojo mamos Rasmos komandai.

 

Šventės organizatoriai simbolinėmis dovanėlėmis apdovanojo visus rungčių nugalėtojus bei įteikė paguodos prizus likusiems be apdovanojimų dalyviams. O mamos Dianos iškeptas tortas visiems mums buvo dovana.

 

Gerų prasidedančių mokslo metų, naujų svajonių ir atradimų!

 

Daina Tendziagolskienė,

RMMVB Vosiliškio filialo vyresn. bibliotekininkė