Darbo laikas: I-V 8.00 - 18.00
                     VI   8.00 -16.30
                    VII  nedirbame

RASEINIŲ

MARCELIJAUS MARTINAIČIO

VIEŠOJI BIBLIOTEKA

Neturiu kitų dokumentų, išskyrus dainas, / Žodyną, Maironio eilėraščius, seną verpstę: / tik tai gali paliudyti mano teisę į žemę.

Marcelijus Martinaitis

Startavo „Knygų Kalėdos“

Pereiti prie turinio

2018 12 05

 

Jau aštuntą kartą šalies Prezidentė paskelbė akcijos „Knygų Kalėdos" pradžią. Šiemet šios akcijos šūkis „DOVANOKIME LAUKIAMIAUSIŲ KNYGŲ ŠALIES BIBLIOTEKOMS".

Akcijos svetainėje www.knygukaledos.lt galite rasti bibliotekų sudarytus knygų sąrašus. Padovanojus knygą iš sąrašo galite padėti pradžiuginti skaitytojus ne tik nauju egzemplioriumi, kurį maloniau skaityti, bet ir sutrumpindami jos laukiančiųjų eilę.

 

Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešoji biblioteka ir jos filialai taip pat dalyvauja šioje akcijoje ir laukia naujų knygų skaitytojams. Laukiamų knygų sąrašą galite rasti www.knygukaledos.lt skiltyje Dovanokite bibliotekoms arba užėję į RMMVB biblioteką ar jos filialą.

 

Būsime dėkingi ir už kitas, sąraše neesančias naujas knygas. Akcijos dėžes, į kurias galite atnešti knygas, rasite RMMVB pirmame ir antrame aukštuose.

 

Jeigu norite padovanoti knygą RMMVB filialui, bet neturite galimybės ar laiko ten nuvažiuoti, galite knygą atnešti į Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos Informacinių paslaugų ir vaikų literatūros skyrių (antrame aukšte) ir knygą tikrai perduosime tam, kam Jūs norėsite.

 

Labai laukiame naujų knygų, kurios džiugintų bibliotekos skaitytojus ir skatintų skaitymą.

 

Gražaus ir jaukaus Jums šventinio laukimo.

 

Gintė Pareigė,

Akcijos „Knygų Kalėdos" koordinatorė RMMVB