Darbo laikas: I-V 8.00 - 18.00
                     VI   8.00 -16.30
                    VII  nedirbame

RASEINIŲ

MARCELIJAUS MARTINAIČIO

VIEŠOJI BIBLIOTEKA

Neturiu kitų dokumentų, išskyrus dainas, / Žodyną, Maironio eilėraščius, seną verpstę: / tik tai gali paliudyti mano teisę į žemę.

Marcelijus Martinaitis

2013 metų renginių akimirkos

Mokėkime džiaugtis gyvenimu

2012 12 23

Jau tradicine tapusi Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota akcija „Knygų Kalėdos" ir šiais metais kviečia padovanoti naujų knygų kaimų ir miestelių bibliotekoms. Prisidėdamas prie šios akcijos LR Seimo narys Gintautas Mikolaitis š. m. gruodžio 20 d. Raseinių VB skaitytojams dovanojo susitikimą su gyvenimo pozityvistu, žinomu rašytoju Jeronimu Lauciumi, kuris pristatė savo ir psichoterapeuto Aleksandro Alekseičiko knygą „Laiškai iš vasaros 5". Popietėje taip pat dalyvavo LR Seimo nario padėjėjas Linas Bielskis.

Skaityti daugiau...

Penktoji Gerumo akcija

2013 12 23

Mažais karoliukais nubėga/Gerumo suvirpintos gaidos,/Kaip angelo juokas per miegą,/Kaip vyšnių žydėjimo aidas.

Nuo lapkričio vidurio Betygalos bibliotekoje startavusi bendrumo akcija „Atvirukas vienišam žmogui" artėja į pabaigą. Į dažnus namus atkeliavo spalvingas vaikiškas piešinėlis su nuoširdžiu šventiniu palinkėjimu. Šiemet gerumo akcija buvo rengiama penktą kartą, vaikų sukurtų atvirukų skaičius jau perkopė tūkstantį, vien šiemet į biblioteką jų atkeliavo 240.

Skaityti daugiau...

Kalėdiniai ir naujametiniai atvirukai iš Pranciškos Lauraitytės kolekcijos

2013 12 20

Skaitmeninės informacijos amžiuje popierinę informaciją vis sparčiau keičia elektroninė. Štai ir laiškai bei sveikinimai dažniau keliauja elektroniniu paštu, nei Lietuvos pašto tarnybos automobiliais. Kadaise tik popieriaus atvirukuose užrašyti sveikinimai šiandien rašomi kompiuteriu, SMS telefonuose...

Skaityti daugiau...

Metams išeinant: Raseinių r. savivaldybės viešosios bibliotekos darbuotojų seminaras

2013 12 20

Susirinkę į paskutinį, įvairiapusį metų pasitarimą – seminarą Raseinių r. savivaldybės viešosios bibliotekos ir kaimo filialų darbuotojai susipažino su pagrindiniais bibliotekinio darbo pasiekimais 2013 metais, pasisėmė daug kraštotyros žinių, sušildė sielą klausydami aktorės Doloresos Kazragytės skaitymų.

Skaityti daugiau...

Adventinė popietė Kaulakių bibliotekoje

2013 12 13

Gruodžio 10 d. Kaulakių biblioteka rengė adventinę popietę, kurioje dalyvavo kunigas, teologijos magistras, poetas Skaidrius Kandratavičius ir smuikininkė Jolita Oržekauskaitė.

Skaityti daugiau...

Metų knygos rinkimai

2013-10-29

Devintą kartą prasideda akcija „Metų knygos rinkimai". Skaitytojai kviečiami išrinkti Metų knygas trijose kategorijose: suaugusiųjų, poezijos ir vaikų. Skaityti daugiau

Nuostabi dovana Gruzdiškės bibliotekai

2013 12 10

Gruodžio 5 d. Gruzdiškės biblioteką aplankė Lina Kleišmantienė su AROMA GOLD komanda. Šio netikėto apsilankymo priežastis išties neeilinė - LNK laidos "KK2" metu paaiškėjo, kad lapkričio mėnesio prizą - svajonės išpildymą už 1000 litų laimėjo Lina Kleišmantienė iš Raseinių rajono. Linos svajonė labai nesavanaudiška: noras, kad AROMA GOLD kava padovanotų Gruzdiškės kaimo bibliotekai naujų knygų!

Skaityti daugiau...

Konferencijoje bibliotekininkai sėmėsi patirties iš mokslo ir verslo atstovų

2013 12 04

Lapkričio 28 d. Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje vyko konferencija „Skaitmeninio turinio kūrimo ir sklaidos inovacijos".Renginys buvo organizuojamas pagal Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos finansuojamą bibliotekų plėtros projektą „Kauno regiono bibliotekininkų IT kompetencijų ugdymas".

Skaityti daugiau...

Aktorė Doloresa Kazragytė Nemakščiuose

2013 11 29

Raseinių rajono savivaldybės viešoji biblioteka ir Nemakščių filialas suorganizavo susitikimą su aktore, rašytoja Doloresa Kazragyte.

Skaityti daugiau...

Konkurso darbuose - Žemaičių krikšto prie Dubysos istorija

2013-11-28

Baigėsi rašinių, piešinių ir fotografijų konkursas „Už Raseinių ant Dubysos". Dubysos regioninio parko direkcija konkursą organizuoja jau penkioliktą kartą, kasmet praplėsdama temų ratą.

Skaityti daugiau...

Projekto „Skambėk, Lietuviškas žodi“ renginys Butkiškėje

2013 11 25

Lapkričio 20 d. Butkiškėje vyko Viešosios bibliotekos vykdomo  projekto „Skambėk, Lietuviškas žodi" renginys. Aktorė, skaitovė Virginija Kochanskytė mums dovanojo programą „Gyvenimas kaip graži kelionė", kurioje skambėjo romantiškos, ilgesingos, svajingos aktorės autorinės interpretacijos gyvenimo kelionės tema, persipinančios su rašytojų tekstais.

Skaityti daugiau...