Neturiu kitų dokumentų, išskyrus dainas, / Žodyną, Maironio eilėraščius, seną verpstę: / tik tai gali paliudyti mano teisę į žemę.

Marcelijus Martinaitis

2015 metų renginių akimirkos

Popietė “ Pasakojimai sielai”

2015 11 28

Anksti besileidžianti saulė, nukritę medžių lapai ir šiltesni drabužiai slopina vasaros metu susikaupusį entuziazmą. Todėl lapkričio 25 d. Marcelijaus Martinaičio viešoji biblioteka pakvietė į šiltą, jaukumu ir žvaigždžių spindesiu pripildytą popietę su biologe, gamtos mokslų daktare, astrologe, poete bei rašytoja Angelina Zalatoriene. Renginio pradžioje trumpai buvo pristatyta viešnios biografija.

A.Zalatorienė gimė Raseinių rajone, kaip pati sako, '' seniai Tarybų Lietuvoje, netoli Raseinių vieną ankstyvą rytą, giedant vieversiams..."Mokytojai, pastebėję kalbinius gabumus, manė, kad pasirinks žurnalistės, filologės arba aktorės karjerą.Tačiau A. Zalatorienei arčiau širdies buvo gamtos mokslai.Todėl ji įstojo ir baigė Vilniaus universitetą, pasirinko biologijos specialybę, vėliau apgynė gamtos mokslų daktarės disertaciją.

Galėjusi tęsti mokslinę karjerą, ji pradėjo gilintis į vieną iš savo pomėgių kosmobiologija, ypač astrologija.

Popietė " Pasakojimai sielai" praėjo tarsi viena žmogaus gyvenimo diena: prasidėjo žaviosios Angelinos eilėraščiu "Ryto malda" ir baigėsi " Vakaro malda". Susitikimo metu viešnia daug dėmesio skyrė horoskopų ženklų aptarimui. , o iš skaitovo aktoriaus Stanislovo Naciaus lūpų nuskambėjo posmai skirti atskiriems zodiako ženklams,Tėvynės meilės, jos žmonėms.Renginio metu veikė A. Zalatorienės knygų paroda. Šiltas , jaukus betarpiškas bendravimas išjudino renginio dalyvius, atsirado norinčių asmeniškai pabendrauti su astrologe, užsisakyti horoskopą,įsigyti autorės knygų. Susitikimui pasibaigus,Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos direktorė Daina Sutkevičienė padėkojo svečiams, įteikė rožių puokštes.

Iš renginio žmonės skirstėsi su gera nuotaika, nešini A.Zalatorienės knygomis su autografu, dėkingi už puikų laiko praleidimą ir tikėdamiesi naujų susitikimų.