Darbo laikas: I-V 8.00 - 18.00
                     VI   8.00 -16.30
                    VII  nedirbame

RASEINIŲ

MARCELIJAUS MARTINAIČIO

VIEŠOJI BIBLIOTEKA

Už Raseinių, ant Dubysos, / teka saulė, teka, / geltonplaukės puikios visos / šneka ten, oi šneka.

Maironis

2015 metų renginių akimirkos

Advento popietė „Laukimas šviesos mažoje mūsų žemėje“

Pereiti prie turinio Advento popietė Berteškiuose

2015 12 07

Laiko tėkmė veja mus į priekį: vėl priartėjome prie didžiųjų, gražiųjų metų švenčių. Tai laikas, kad pasiruoštume Šv. Kalėdoms – malonės metui. Šį gražų ir prasmingą laikotarpį vadiname adventu – laiku, pilnu laukimo, kviečiančiu į rimtį ir susikaupimą. Kaip tik šiuo laikotarpiu tamsias, niūrias dienas norisi pripildyti dėmesio kitiems, dalytis prasmingu laukimu, dalytis savo širdies šiluma, pabūti drauge, pavakaroti su artimaisiais ir draugais.

 

Pirmąjąjį gruodžio penktadienį Berteškių biblioteką užliejo nuostabių adventui skirtų giesmių garsai, kurias atliko Berteškių moterų ansamblis, vadovaujamas Jolitos Pužaitienės. Jie pasveikino bibliotekos lankytojus, susirinkusius į advento popietę. Daug nuoširdžių žodžių, skambių dainų, prasmingų eilėraščių posmų dovanojo atvykę svečiai: Lietuvos nepriklausomų rašytojų sąjungos narys poetas Alfonsas Vaičiulis ir „Sodžiaus" tautodailininkų bendrijos narė, muzikantė, daininkė Elvyra Vaštakienė. Labai smagu, kad popietėje, nors ir nedrąsiai, įsiterpė ir Berteškių kultūros namų merginų ansamblio atliekama daina „Ačiū, kad esi šalia".

 

Adventas – rimties ir susikaupimo, o kartu ir laukimo metas. Smagu, kad bibliotekos lankytojai galėjo pabūti drauge ir pajusti Advento ramybę, džiugią laukimo nuotaiką.

 

Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos

Berteškių filialo vyres. bibliotekininkė Ona Smitrienė