Darbo laikas: I-V 8.00 - 18.00
                     VI   8.00 -16.30
                    VII  nedirbame

RASEINIŲ

MARCELIJAUS MARTINAIČIO

VIEŠOJI BIBLIOTEKA

Neturiu kitų dokumentų, išskyrus dainas, / Žodyną, Maironio eilėraščius, seną verpstę: / tik tai gali paliudyti mano teisę į žemę.

Marcelijus Martinaitis

Per baltą sniegą Kalėdos brenda

2016 12 27

 

Kalėdos – tai žiemos šventė, apipinta stebuklais, šiluma, dovanojimo džiaugsmu.

Kuriant kalėdinius atvirukus vaikų klegesys Užkalnių bibliotekoje netilo visą savaitę, o gruodžio 23 d. vaikučiai rinkosi į paskutinę adventinę popietę „Per baltą sniegą Kalėdos brenda".

Skaityti daugiau...

Butkiškės bibliotekai – 70 metų

2016 12 27

 

Gruodžio 20 d. susirinkome į bendruomenės namų salę paminėti gražaus Butkiškės bibliotekos jubiliejaus. Atvyko buvę darbuotojai, skaitytojai, renginių lankytojai, pagalbininkai, rėmėjai, bendradarbiaujančių organizacijų atstovai ir tie, kurie neabejingi knygai, bibliotekai.

Skaityti daugiau...

Šventinis sveikinimas

zoomed 2- su sventem

Karnavalas „Kalėdinės dovanos“

2016 12 22

 

Gruodžio 20 dieną Šiluvos gimnazijos ketvirtos klasės mokiniai kartu su Šiluvos miestelio biblioteka gimnazijos mažiesiems, pradinių klasių mokiniams ir jų tėveliams šv. Kalėdų proga surengė kalėdinį karnavalą ir suvaidino pasaką „Kalėdų dovanos".

Skaityti daugiau...

Knygų pristatyme prabilo siužetų personažai

2016 12 22

 

Vakar (gruodžio 21 d.) Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešojoje bibliotekoje rašytojas Petras Baužys pristatė dvi paskutiniąsias savo knygas „Paplojimai ir aplojimai" bei „Kairę akį primerkus".

Skaityti daugiau...

Išdalintos kalėdinės dovanos bibliotekoms

2016 12 22

 

Gruodžio 21-ąją Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešojoje bibliotekoje vyko knygų dovanojimo šventė „Vaikų bibliotekėlė".

Skaityti daugiau...

Šventinis vakaras Gruzdiškėje

2016 12 20

 

Gruodžio 17 d. Gruzdiškėje eglutės įžiebimu ir fejerverkais prasidėjo šventinis vakaras ,,Atvėrus metų kaitos skrynią".

Skaityti daugiau...

Garsinis knygos „Dvylikos svečių lauktuvės“ skaitymas Kalnujų bibliotekoje

2016 12 20

 

Apsisuko laiko ratas, dvylika svečių jau baigia išdalinti paskutines dovanas, suskaičiuoti atliktus darbus. Gruodžio 15 dieną Kalnujų filiale vyko Anzelmo Matučio knygos „Dvylikos svečių lauktuvės" garsinis skaitymas.

Skaityti daugiau...

Girkalnio bibliotekoje – renginių įvairovė

2016 12 16

 

Visai neseniai patys aktyviausi Girkalnio filialo bibliotekos skaitytojai buvo pagerbti Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešojoje bibliotekoje, minint šios kultūros įstaigos 95-erių metų jubiliejų. Iš šventės jie parsivežė daug puikių įspūdžių ir dovanų.

Skaityti daugiau...

Advento vakaras „Sušilkime visi prie žmogiškumo laužo“

2016 12 15

 

Vėl baigiasi metai. Šviesos laikas trumpėja ir žaisminga rudens spalvų paletė jau praeityje. Atėjo prieškalėdinis susikaupimo metas. Galime nors trumpam pamiršti nuolatinę darbų rutiną, apmąstyti, ką reikšmingo, gražaus ir gero padarėme per šiuos metus.

Skaityti daugiau...

Tradiciniame vaikų literatūros renginyje aptartos linksmos knygos vaikams

2016 12 14

 

Vaikų literatūros entuziastai iš visos Lietuvos gruodžio 12 d. susirinko į kasmetinį mokslinį-praktinį seminarą Prano Mašioto skaitymai, šiemet grįžusį į tradicines erdves Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje. Šių metų Prano Mašioto skaitymų tema „Linksmos knygos vaikams".

Skaityti daugiau...