Darbo laikas: I-V 8.00 - 18.00
                     VI   8.00 -16.30
                    VII  nedirbame

dddd

RASEINIŲ

MARCELIJAUS MARTINAIČIO

VIEŠOJI BIBLIOTEKA

Neturiu kitų dokumentų, išskyrus dainas, / Žodyną, Maironio eilėraščius, seną verpstę: / tik tai gali paliudyti mano teisę į žemę.

Marcelijus Martinaitis

Susitikimas su dailininke Lina Valužiene

Mažųjų skaitytojų susitikimas su dailininke, žurnalo „Laimiukas" vyr redaktore Lina Eitmanyte – Valužiene įvyko neeilinę – kovo 16 – ąją – Knygnešio dieną. Dailininke pravedė tris interaktyvias pamokas "Knygos kelias" Kalno vidurinės mokyklos Katalikiškos dvasios skyriaus antokams, Raseinių pagrindinės mokyklos trečiokams ir Sujainių filialo jauniesiems skaitytojams. Dailininkė pasakojo, kokį ilgą kelią turi nueiti knygos, kol pasiekia savo skaitytojus.

 

Skaityti daugiau...

Pasakų personažai Girkalnio bibliotekoje


Vasario mėnesį Girkalnio miestelio vaikai buvo pakviesti į bibliotekoje surengtą literatūrinę popietę „Atėję iš knygų", kurioje buvo atidaryta įvairių literatūrinių personažų-lėlių parodėlė.

Skaityti daugiau...

Vaikų metų knygos rinkimai Raseinių viešojoje bibliotekoje

vaikų knygos 2011m. rinkimai

Metų knygos rinkimai vyksta kasmet nuo 2005 m. ir jau tapo svarbiu tradiciniu Lietuvos kultūros įvykiu. Šią akciją, įtrauktą į 2006 m. Vyriausybės patvirtintą Skaitymo skatinimo programą, rengia Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija, Lietuvos Respublikos kultūros ministerija, Nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, o nuo 2010-ųjų įsijungė Skaitymo ir kultūrinio raštingumo asociacija.

Skaityti daugiau...

Savanoriai bibliotekoje

2011 m. Europos Sąjungoje buvo paskelbti Savanoriškos veiklos metais. Dešimt Lietuvoje veikiančių Europos informacijos centrų – Europe Direct pakvietė savanorystę skatinti netradiciniu būdu – dalyvauti varžytuvėse. Raseinių rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje į "Europos savanorystės maratoną" įsijungė 10 savanorių.

2011 m. Europos Sąjungoje buvo paskelbti Savanoriškos veiklos metais. Praėjusį pavasarį dešimt Lietuvoje veikiančių Europos informacijos centrų – Europe Direct pakvietė savanorystę skatinti netradiciniu būdu – dalyvauti varžytuvėse. Iniciatyvos „Europos savanorystės maratonas 2011" tikslas buvo suburti ne tik patyrusius savanorius, bet įtaukti į šią veiklą ir naujų, dar joje nedalyvavusių šalies gyventojų. Maratono dalyviai padėjo ne pelno organizacijoms – girininkijoms, gyvūnų prieglaudoms, savivaldybėms, jaunimo bei kultūros organizacijoms, vaikų globos namams, vaikų dienos bei psichologinės pagalbos centrams. Svarbiais Maratono partneriais tapo Lietuvos bibliotekos, įgyvendinančios projektą „Bibliotekos pažangai" ir kvietusios savanoriauti Lietuvos bibliotekose.

Skaityti daugiau...